زیترون دستیار هوشمند کسب و کار شما

راه‌کارهای زیترون همراه تجارت شما برای ورود و پیشرفت در تجارت الکترونیک 

MPOZiTRON

نرم افزار صندوق فروش ابری ZiTRONET

نرم افزار تحت وب صندوق فروشگاهی با امکان تعریف محصول، ثبت فاکتور فروش، مدیریت لیست سفارش‌ها و… در اختیار شما قرار خواهد گرفت. با راه‌کارهای فروش زیترون کسب و کار خودتان را از روی دستگاه هوشمند مدیریت کنید.

همگام‌سازی کامل: از هرجا بفروشید

با نرم افزار ابری زیترون فروشگاه‌های حضوری شما، محصولات، مشتریان، و فاکتورهایتان در همه‌جا همگام سازی می‌شوند. در مورد موجودی کالاهای خود، دیگر نیازی به نگهداری کاغذ یا یادآوری در ذهن خود ندارید. در حقیقت ، ZiTRON تمام تراکنش‌های شما را پیگیری می کند و جزئیات کوچک را در همه فروشگاه‌ها و کانال‌های فروش آنلاین به طور یکپارچه به روز می کند.

zitron customers
multichannel ZiTRON pos

تجارت الکترونیک (فروش آنلاین)

وبسایت دارید

همه محصولات خود را با ZiTORN همگام سازی کنید و فروشگاه آنلاین یکپارچه خود را با چند کلیک آسان به صورت همزمان مدیریت کنید. محصولات ، موجودی ، مدیریت سفارش و سوابق مشتری به طور خودکار همگام می شوند.

وبسایت ندارید

با راه‌کارهای یکپارچه زیترون کانال فروش آنلاین اختصاصی خود را داشته باشید. تمام محصولات خود را به سادگی به وبسایت منتقل کنید و فروش آنلاین را از همین امروز شروع کنید.

انبارداری

محصولات نامحدود

به صورت نامحدود در سیستم‌ها فروش ZiTRON محصول تعریف کنید.

ویژگی محصول

به راحتی انواع ویژگی محصول مانند رنگ، اندازه و جنس را تنظیم کنید. بارکد و موجودی را در سطوح مختلف مدیریت کنید.

product variant ZiTRON
Useful analytics

آمار و گزارش تجارت

با امکان تهیه‌ی گزارش و آمار تجارت خود زیترون به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را بهتر بشناسید تا بتوانید بر فروش، کیفیت خدمات و هزینه های خود تأثیر مثبت بگذارید.

مدیریت یکپارچه

همه سفارش‌های شما در ZiTRON ثبت می‌شوند. بنابراین، چه سفارشی در فروشگاه انجام شود و چه آنلاین ، کارکنان شما فقط باید از یک سیستم برای پردازش استفاده کنند.